Baltic Car Equipment

Rekvizitai

Įmonės kodas: 300566439

PVM kodas: LT100002374219

Taikos pr. 116D, Kaunas

 

Darbo laikas

 I-V: 9:00-18:00 val.

VI-VII: nedirbame

 

Administracija

 +370 700 33335 (paskambinus spausti trejetą)

info@bce.lt

ESAMŲ KLIENTŲ APTARNAVIMO CENTRAS

 +370 700 33335   (paskambinus spausti vienetą)

 +370 615 11111

Rytų ir Šiaurės Lietuvos regionas

BCE aptarnavimo centrus rytų ir šiaurės Lietuvos regionas

Pardavimų grupės vadovas

Martynas Lapinskas    

 +370 682 36368          

martynas.l@bce.lt

Vidurio ir Vakarų Lietuvos regionas

BCE aptarnavimo centrus vidurio ir vakarų Lietuvos regionas

Pardavimų grupės vadovas

Giedrius Obelevičius      

 +370 615 11007          

giedrius.o@bce.lt

Pardavimų komanda - Rytų ir Šiaurės Lietuvos regionas

Pardavimų vadybininkas

Klaudijus Lukoševičius

 +370 612 40400

klaudijus.l@bce.lt

Pardavimų vadybininkas

Tomas Gutmanas

 +370 619 22114

tomas.g@bce.lt

Pardavimų komanda - Vidurio ir Vakarų Lietuvos regionas

Pietų regiono pardavimų vadybininkas

Aurimas Akunis

 +370 616 37100

aurimas.a@bce.lt

Vidurio regiono pardavimų vadybininkas

Vaidas Kavaliauskas

 +370 616 48088

vaidas.k@bce.lt

Vidurio ir Vakarų regionų pardavimo projektų vadovas

Stanislovas Mikolainis

 +370 613 36332

stanislovas.m@bce.lt

Mūsų ofiso vieta žemėlapyje

Susisiekti

Susisiekite su mumis ir parinksime tinkamiausią sprendimą pagal Jūsų individualią situaciją ir poreikius. Atsakysime į Jūsų užklausas ne vėliau kaip per 1 darbo dieną.

*
*
*
*